پاسخ تشریحی استعداد تحصیلی دکترا 94گروه زبان(تمام کد رشته های گروه زبان )

پاسخ تشریحی استعداد تحصیلی دکترا 94گروه زبان(تمام کد رشته های گروه زبان )

توضیح محصول:"به تمام سوالات آزمون استعداد تحصیلی 94 دکترا گروه زبان پاسخ کاملا تشریحی داده شده است .فایل فشرده شامل دو فایل است یکی سوالات آزمون استعداد تحصیلی دکترای 94 گروه زبان(اصل دفترچه منتشر شده توسط سازمان سنجش ) و دیگری پاسخ کاملا تشریحی تمام سوالات (تایپ شده و مرتب ) .

قابل ذکر است که در سال 94 درگروه زبان دو دفترچه عمومی توزیع شده یکی مربوط به کد رشته های 2807 -2808 -2809-2810 و دیگری کد رشته های 2801-2811 .درهر دو دفترچه سوالات استعداد مشترکند وسوالات زبان متفاوت . در صورت داشتن سوال با [email protected]

تماس بگیرید "

توجه توجه : تمام محصولات تنها به این فروشگاه اختصاص دارند و هیج جای دیگر یافت نمی شوند.

با توجه به یکسان بودن سطح سوالات در همه گروه های آموزشی پیشنهاد می شود داوطلبان برای تسلط بیشتر سوالات گروه های دیگر را نیز مطالعه کنند.به این منظور بسته " پاسخ تشریحی استعداد تحصیلی دکترا 94 (همه گروهها ورشته ها) " با قیمت بسیار مناسب برای شما تدارک دیده شده . در واقع هزینه ای که پرداخت می کنید نقریبا معادل با هزینه مجموع قیمت سوالات و پاسخ های دو گروه است و شما پاسخ و سوالات هفت گروه را دریافت می کنید . این محصول را می توانید از قسمت سمت راست فروشگاه -دسته بندی محصولات -استعداد تحصیلی دکترا 94 تهیه کنید.

لطفا در نظر سنجی فرو شگاه (قسمت سمت راست )شرکت کنید.

برای درخواست تدریس خصوصی استعداد تحصیلی درشهر تهران واطلاع از هزینه ها تعداد ساعات موردنیاز ونام محله خود را به ایمیل زیر ارسال کنید.

[email protected]


دانلود

تشریحی

استعداد

دکترا

زبان

94

95

آزمون

استعداد تحصیلی

پاسخ

جواب

نمونه سوال

سال

مقاله

پاورپوینت

فایل فلش

کارآموزی

گزارش تخصصی

کارورزی

اقدام پژوهی

درس پژوهی

جزوه

خلاصه

نمونه سوال