گزارش کارآموزی اجرای ساختمان مسکونی با اسکلت فلزی

گزارش کارآموزی اجرای ساختمان مسکونی با اسکلت فلزی

دانلود گزارش کارآموزی اجرای ساختمان مسکونی با اسکلت فلزی،در قالب word و در 50 صفحه، قابل ویرایش، شامل:
مقدمهمشخصات كارگاه و دفترشرح وظايف اجمالي نظارت مقيممشروحي از عمليات انجام شده در كارگاهاجراي اجزای يك ساختمان فلزياجرای سقف تيرچه بلوكديوارچينيوظايف كارآموز در كارگاه

مقدمه گزارش کارآموزی:دانشجویان پس از گذراندن دروس نظری، برای بروز استعدادهای خویش و به کار گیری آموخته های خود و نیز کسب تجربه برای ورود به بازار ساختمان، با اخذ واحد کار آموزی و رفتن به کار گاه می تواند آموخته های تئوریک خود در دانشگاه را با آن چه که در عمل انجام می گیرد، مقایسه و تطبیق دهند.
اين گزارش كارآموزي با توجه به كلية موارد بازديد شده در كارگاه و برخي روش هاي اجرايي كه در اين كارگاه نبوده، ولي استفاده از آن ها در كارگاه هاي ديگر متداول است، تهيه شده است. سعي بر اين بوده كه در بخش كارگاهي، كلية عمليات اجرائی و آزمايشات و ... توضيح داده شوند. در برخي مراحل نيز بازديد همراه با كنترل صورت گرفته كه كلية مراحل كنترل نيز به صورت فهرست و يا همراه با توضيح در بخش وظايف كارآموز در كارگاه ذكر شده‌ اند. هم چنين برخي از مطالب گزارش با توجه به راهنمايي هاي مهندسين ناظر مقيم و يا سرپرست كارآموزي نقل گرديده كه در ادامه موارد استفاده از اين موارد نيز آمده‌ اند. انجام برخي عمليات كارگاهي نياز به دلايل آئين‌نامه‌ اي داشته ‌اند كه بر همين اساس كلية قوانين آئين ‌نامه‌ اي در صورت لزوم آورده شده‌ اند.
در هر قسمت از گزارش، بنابر لزوم، پيشنهاداتي نيز مطرح شده‌اند كه كلية اين پيشنهادات با ناظرين مقيم مطرح و مورد بررسي قرار گرفته‌ اند. اين پيشنهادات در بخش پيشنهادات ارائه شده در كارگاه، به صورت منسجم‌تري آمده‌ اند.

گزارش کارآموزی اجرای ساختمان مسکونی با اسکلت فلزی

گزارش کارآموزی اجرای ساختمان مسکونی

گزارش کارآموزی ساختمان مسکونی

دانلود گزارش کارآموزی اجرای ساختمان مسکونی

دانلود گزارش کارآموزی ساختمان مسکونی

گزارش کارآموزی ساختمان رایگان

مقاله

پاورپوینت

فایل فلش

کارآموزی

گزارش تخصصی

کارورزی

اقدام پژوهی

درس پژوهی

جزوه

خلاصه

نمونه سوال